O firmie

Przedsiębiorstwo Projektowo-Produkcyjne Ekoterm zostało zarejestrowane w Sądzie Gospodarczym Kraków-Śródmieście jako spółka z o.o. w lutym 1990 r.

Firma specjalizuje się w projektowaniu i realizacji nowoczesnych systemów grzewczych. Inżynierowie i technicy PPP Ekoterm legitymują się wieloletnią praktyką w dziedzinie ciepłownictwa, zdobytą w biurach projektowych i na licznych budowach.

Ambicją firmy jest najwyższy standard obiektów i instalacji, tak nowych, jak i modernizowanych.

Posiadamy autoryzacje:

          

W obiekcie przy ulicy Biskupińskiej 7B w Krakowie, który jest siedzibą PPP Ekoterm zlokalizowane są biura Zarządu, pracownia projektowa, magazyny i zaplecze warsztatowe.

 Firma zatrudnia przeciętnie 10 pracowników i wykonuje prace instalacyjne w zakresie montażu kotłowni, instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, wentylacji i klimatyzacji, a także wszelkie roboty elektryczne związane ze sterowaniem i aparaturą kontrolno-pomiarową. Pracownicy posiadają uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń, sieci i instalacji ciepłowniczych, gazowych oraz elektroenergetycznych.

10 wykwalifikowanych pracowników.
 

 

Wykonujemy kotłownie kontenerowe wodne i parowe, które można przewozić transportem drogowym lub kolejowym.
Kotłownie 
kontenerowe mogą być stałym bądź tymczasowym źródłem ciepła dla obiektów w budowie lub w czasie modernizacji sieci cieplnej.

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, modernizacji i optymalizacji wszelkich systemów cieplnych, wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne również z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii - OŹE (geotermia, pompy ciepła).

Oprócz wykonywania prac projektowych i montażowych Ekoterm prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (kontakt z serwisem: 507 02 23 24) urządzeń i instalacji cieplnych.
Według wymagań Art. 62 Prawa Budowlanego przeprowadzamy okresowe inspekcje i oceny efektywności energetycznej kotłów i systemów grzewczych zgodnie z normą PN-EN 15378:2009.

Zapytanie ofertowe

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami wyślij nam zapytanie, nasi fachowcy postarają się wyczerpująco na nie odpowiedzieć...

Przejdź do formularza

Referencje

Dlaczego warto współpracować z nami.
Sprawdź referencje i przekonaj się sam.

Zobacz referencje